Aromaty do e-papierosów – jakie są najbardziej popularne i dlaczego?

Aromaty do e-papierosów

Aromaty do e-papierosów


Aromaty do e-papierosów.  Papieros elektroniczny – co to jest. Czym jest aromat do e – papierosa? Najbardziej popularne aromaty do papierosów elektronicznych.

Aromaty do e-papierosów

– jakie są najbardziej popularne i dlaczego?

Tradycyjne wyroby tytoniowe coraz częściej zastępowane są e – papierosami. Z całą pewnością w tym procesie znajduje odzwierciedlenie rosnąca świadomość społeczna, a co za tym idzie, zmiana  stylu życia i ukierunkowanie go na zachowania prozdrowotne.

E – papieros to urządzenie zasilane akumulatorem, które można przyrównać do inhalatora. Doznania podczas jego stosowania są porównywalne do przyjemności,  jaką daje palaczom normalny papieros. Charakterystyczny dla palenia dym uzyskuje się poprzez podgrzanie wewnątrz urządzenia specjalnego płynu tzw. liquidu.

Liquid może zawierać nikotynę,  poza tym użytkownicy e – papierosa chętnie sięgają po specjalnie wykonane do tego celu aromaty, dzięki którym zyskują oczekiwany zapach i smak, a tym samym zwiększają  przyjemność jaką daje palenie.

Zalety e-papierosów

Jakie są zalety papierosów elektronicznych, co powoduje, że  osoby dotychczas palące zwykłe papierosy chętnie sięgają po nowoczesny zamiennik?

 • E – papierosy są mniej szkodliwe od klasycznych wyrobów tytoniowych.
 • Nie bez znaczenia jest aspekt ekonomiczny – koszt palenia e-papierosów jest mniejszy niż palenie w tradycyjnej formie.
 • E – papieros nie wytwarza zapachu tak charakterystycznego dla zwykłych papierosów. Jest to zapach często nie do przyjęcia przez osoby niepalące, a dym jest szkodliwy nawet podczas jego biernego wdychania. Ze szkodliwości dymu wynika zakaz palenia wyrobów tytoniowych w miejscach publicznych.
 • Osoba korzystająca z elektronicznego papierosa nie zwraca na siebie uwagi zapachem typowym dla palaczy, wręcz przeciwnie – używanie aromatów  do e- papierosa powoduje, że towarzyszący paleniu zapach może być ładny, świeży i dla wielu osób po prostu przyjemny.

Aromat do elektronicznego papierosa

– co to jest?

Aromat do papierosa elektronicznego to po prostu zapachowa substancja, która nadaje mu zapach i smak podczas palenia.

Aromat jest produkowany i sprzedawany w celu wykorzystania go jako składnik, czyli dodatek uzupełniający płyn do e – papierosa. Aromat jest mieszaniną substancji aromatyzujących,  klient  przeważnie  otrzymuje go w małym ( 10 – 15 ml ), szklanym opakowaniu z zakraplaczem.

Oferujemy aromaty DotVap w  wielu wyśmienitych smakach, wszystkie nasze produkty są  najwyższej jakości i w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Jaki aromat wybrać do e-papierosa?

Aromat, oprócz oczywistej roli, jaką jest nadanie papierosowi zapachu, nadaje mu również smak. Oferta aromatów skierowana do konsumentów jest ogromna i praktycznie nieograniczona, ponieważ producenci często dają możliwość samodzielnego komponowania zapachu według własnych preferencji.  Nie ma więc możliwości, by nie dobrać aromatu, który zapewni nam oczekiwane efekty.

Najlepsze aromaty, w atrakcyjnej cenie, to te bezpośrednio od producenta. Można kupować je zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem specjalistycznych sklepów internetowych, takich jak DotVape – Aromaty do papierosów elektronicznych dotvape.pl

Zachęcamy – poznaj produkty i całą ofertę handlową DotVap Sklep 

Używanie naszych produktów to prawdziwa przyjemność, e- papieros z dodatkiem ulubionego zapachu zapewnia niezapomniane chwile  głębokiego odprężenia.  Wpływ takiego aromatu dodanego do elektronicznego papierosa można porównać do relaksacyjnego działania aromaterapii.

Aromat oczywiście stanowi dodatek do bazy, nie służy do samodzielnego wypełnienia e – papierosa.

Najpopularniejsze aromaty do papierosów elektronicznych

 • Duża grupa użytkowników papierosów elektronicznych korzysta wyłącznie z aromatów tytoniowych, dzięki temu ich doznania podczas palenia najbardziej kojarzą się z  tradycyjną formą puszczenia dymka, ponadto przypominają smak normalnych papierosów.
 • Nie małym powodzeniem cieszą się aromaty mentolowe – po takie sięgają zwolennicy tradycyjnych mentolowych papierosów.
 • Jednymi z najczęściej wybieranych aromatów są zapachy owocowe dające posmak naturalnych owoców, wiele takich znajdziesz
  w naszej ofercie, np.
 • Wybór aromatu to  przede wszystkim kwestia indywidualna,  każdy znajdzie coś dla siebie, np. wielbiciele deserów  znajdą  w ofercie aromaty biszkoptowe czy  kawowe
 • Producenci  nie ograniczają się do  oczywistych zapachów, często oferują niekonwencjonalne aromaty np. bekonowy.

Wśród aromatów do papierosów elektronicznych dostępnych na rynku  panuje ogromna różnorodność, co pozwala każdemu użytkownikowi na wybór produktu zgodnie z własnymi upodobaniami.

Nasze propozycje