Aromaty i akcesoria do papierosów elektronicznych

Aromaty i akcesoria do papierosów elektronicznych

Aromaty i akcesoria do papierosów elektronicznych


Aromaty i akcesoria do papierosów elektronicznych. E – papieros to nowocześniejsza i zdrowsza wersja tradycyjnego palenia. Zwolennicy wyrobów tytoniowych zauważają i doceniają przewagę elektronicznego papierosa nad zwykłym.

Zamiana zwykłego papierosa na elektroniczny niesie ze sobą wiele korzyści:

  • ogranicza spożywanie szkodliwych substancji
  • ma neutralny wpływ na otoczenie, nie powoduje przykrego zapachu tak charakterystycznego dla tradycyjnego palenia tytoniu
  • szeroki wybór dodatków  znacznie zwiększa komfort  użytkowania e – papierosów oraz sprawia, że stosowanie ich  jest nieskomplikowane i niedrogie
  • papieros elektroniczny nie jest wyrobem tytoniowym, więc nie dotyczą go zakazy palenia, może być używany praktycznie wszędzie (  oczywiście w miejscach publicznych należy przestrzegać zasad kultury i dobrego wychowania).

Specjalistyczne sklepy oferują wiele różnego rodzaju akcesoriów związanych z paleniem e – papierosów. Oferta jest coraz szersza,
a jednocześnie coraz  bardziej innowacyjna,  również  tej branży nie omijają  nowoczesne rozwiązania.

Aromaty do papierosów elektronicznych

Rozwój techniki pozwala zwolennikom palenia zrezygnować z tradycyjnych papierosów na rzecz nowoczesnych urządzeń, które są znacznie bezpieczniejsze dla zdrowia.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości aromaty do e – papierosów. Oferta produktowa jest tak duża, że z pewnością każdy bez problemu wybierze  swój ulubiony zapach.  W naszej pracy opieramy się na opiniach oraz potrzebach klientów, a tworząc nowe produkty mamy na celu głównie zwiększenie  komfortu użytkowników.

Warto zwrócić uwagę, że używając aromatów nie zniechęcamy otoczenia do papierosów elektronicznych, ponieważ brakuje nieprzyjemnego zapachu, który kojarzony jest z paleniem tytoniu. Wręcz przeciwnie – dodatek naszych aromatów sprawia, że e – papieros jest źródłem miłego i przyjemnego zapachu.

Jesteśmy pasjonatami swojej pracy, dowodem na to jest oferta sklepu, którą stale poszerzamy o nowe, niebanalne zapachy. Nasze nieoczywiste połączenia  sprawiają, że nawet najbardziej niezdecydowany klient znajdzie aromat dla siebie.

AROMATY DO ELEKTRONICZNEGO PAPIEROSA

Akcesoria do papierosów elektronicznych

Dobór odpowiednich akcesoriów sprawia, że korzystanie z e -papierosa staje się proste, wygodne i komfortowe.

Bateria

Ma kluczowe znaczenie, ponieważ bez niej nie ma możliwości korzystania z urządzenia. Warto zdecydować się na taką o dużej pojemności, ponieważ nie będzie wymagała częstego ładowania. Polecamy model z funkcją automatycznego wyłączania, praktyczny w codziennym użytkowaniu.

Ładowarka

Oczywiście jest niezbędna, bez niej nie naładujesz baterii. Wybierz łatwą w obsłudze, najlepiej z opcją automatycznego wyłączania
w momencie, gdy bateria jest naładowana.

Atomizery

Ich zadaniem jest przetwarzanie płynu umieszczonego w  e- papierosie w parę, którą wdychamy. Atomizer to część wymienna, więc warto posiadać zapas. Wybierając atomizer wysokiej jakości unikasz np. możliwości zatkania dysz lub problemów z przepływem płynu.

Płyny do papierosów elektronicznych

Odpowiednio dobrany płyn decyduje o przyjemności odczuwanej podczas palenia. Odpowiada za smak i zapach papierosa. Zachęcamy do używania aromatów naszej produkcji, które stanowią  atrakcyjny dodatek do płynu, dzięki któremu chwila relaksu z e – papierosem nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Etui na e – papieros

Różnego rodzaju  uchwyty czy etui nie są może niezbędne, ale ułatwiają użytkowanie elektronicznego papierosa. Umożliwiają jego wygodne przenoszenie i chronią w razie upadku przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy zarysowaniem.

Butelki na aromaty do papierosów elektronicznych

Oferta naszego sklepu to – na dzień dzisiejszy – kilka linii oryginalnych  aromatów wysokiej jakości.  Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zwracamy szczególną uwagę na każdy szczegół w etapie produkcji, również ten ostateczny, jakim jest pakowanie gotowego produktu.

Aromaty dotvape oferujemy  zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej, dlatego też dysponujemy butelkami o różnych pojemnościach, dzięki czemu klient ma ułatwiony zakup zgodnie ze swoimi potrzebami :

  • Butelka plastikowa 10 ml z wygodnym zakraplaczem  – nasza standardowa pojemność dla aromatów przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.  Nakrętka ze zrywem  oraz  końcówka z zakraplaczem zapewniają łatwe dawkowanie aromatu. Rozwiązanie wygodne i praktyczne. Nieduża buteleczka bez problemu zmieści się w damskiej torebce lub w samochodowym schowku.

AROMATY JUST FAKE 10 ML 

AROMATYN JUST FAKE MIX  10 ML 

  • Butelka szklana 10 ml w kolorze niebieskim  – podobnie jak plastikowa o  tej samej  pojemności posiada wygodny zakraplacz ułatwiający dozowanie aromatu oraz nakrętkę ze zrywem. Nieco mniejsza od butelki plastikowej 10 ml, idealna do używania na co dzień.
  • Butelka szklana, niebieska, z pipetą, 30 ml – pipeta znacznie ułatwia dozowanie aromatu i  zapobiega jego  niekontrolowanemu zużyciu. Klienci bardzo cenią sobie takie rozwiązanie, ponieważ  jest  proste w obsłudze, a jednocześnie ekonomiczne.  Nieco większa pojemność pozwala zrobić  zapas ulubionego aromatu.  Oferujemy  możliwość  rozlania aromatu w buteleczki o pojemnościach zgodnych z indywidualnym zamówieniem klienta.
  • Butelka Gorilla 60 ml z praktycznym zakraplaczem – butelka plastikowa,  posiada nakrętkę z zabezpieczeniem, nie ma możliwości przypadkowego odkręcenia np. przez dziecko.
  • Butelka plastikowa 100 ml – nakrętka ze zrywem. Buteleczki większe objętościowo od naszych standardowych, stosujemy je  na specjalne życzenie klienta. Brak dozowników umożliwia szybkie rozlewanie aromatu.
  • Butelka plastikowa typu pet 1l – butelka w kolorze brązowym, nakrętka ze zrywem. Litrowa pojemność butelki pozwala zakupić większą ilość wybranego aromatu w dobrej cenie.  Doskonałe rozwiązanie dla klientów zainteresowanych hurtową ilością aromatów.

Wszystkie akcesoria zwiększają komfort użytkowania elektronicznych papierosów, warto zatem, aby były wysokiej jakości. Podobnie jak sam e – papieros.  Stawiając na jakość zapewniasz sobie bezawaryjne działanie urządzenia, co w efekcie sprawia, że palenie jest przyjemne
i bezpieczne.

Zobacz również: