Jak długo w papierosach elektronicznych utrzymują się aromaty?

Aromaty do e – papierosów. Najpopularniejsze aromaty do papierosów elektronicznych. Co to jest aromat do  e – papierosa? Rodzaje zapachów do e – papierosów. Aromaty do liquidów.

Jak długo w papierosach elektronicznych utrzymują się aromaty?

E- papieros to  modna i zdrowsza alternatywa dla tradycyjnego papierosa. Podczas palenia daje podobne odczucia,  a nawet wydobywa się
z niego dym ( a raczej para) charakterystyczny dla zwykłych wyrobów tytoniowych. Jak to działa?

Papieros elektroniczny działaniem przypomina inhalator zasilany akumulatorem. Do jego używania niezbędny  jest tzw. liquid, czyli specjalny płyn, który podgrzewany jest we wnętrzu urządzenia i w wyniku tego podgrzania wydobywa się para. Liquid może zawierać nikotynę.

Aromaty do e – papierosów

W celu uprzyjemnienia palaczom  korzystania z e – papierosów i spotęgowania  wrażeń  wymyślono, że do liquidu można dodawać aromaty, dzięki którym uzyskuje się ulubiony zapach i smak. Rynek aromatów do e – papierosów jest ogromny, a oferta praktycznie nieograniczona, ponieważ producenci prześcigają się w  tworzeniu oryginalnych aromatów, często będących wynikiem zupełnie nieoczekiwanych połączeń zapachowych.

Jednym z wiodących producentów w branży –  który oferuje klientom zarówno klasyczne, jak i nietuzinkowe aromaty –  jest firma DotVape. Nasze atuty to oczywiście niezwykle ciekawa oferta oraz wysoka jakość produktów.  Jesteśmy obecni na rynku  od lat i nieustannie poszukujemy wyjątkowych, innowacyjnych rozwiązań. 

Dla naszych klientów mamy również  dodatkową, szalenie interesująca propozycję – otóż dajemy możliwość samodzielnego skomponowania zapachu, według własnych upodobań i potrzeb.  Realizacja takich  autorskich  pomysłów to nowe doświadczenie oraz  doskonała zabawa
i gwarancja uzyskania  niepowtarzalnego efektu.

Więcej informacji uzyskasz telefonicznie  +48 733 – 490 – 795    +48 797 – 895 – 584    lub mailowo   sklep@dotvape.pl

Zapraszamy do kontaktu.

Najbardziej popularne aromaty do e – papierosów

Duża część zwolenników papierosów elektronicznych wybiera klasyczne aromaty tytoniowe, aby przyjemność z palenia była porównywalna do tej uzyskanej  w tradycyjny sposób.   Jednocześnie rośnie liczba osób sięgających po inne, bardziej wyrafinowane aromaty. I tutaj nie ma reguły  –  ile ludzi, tyle gustów i preferencji smakowych oraz zapachowych.

Producenci zapewniają tak duży wybór aromatów do e – papierosów, że nikt nie powinien  mieć problemu z dobraniem najbardziej odpowiedniego dla siebie. Aromaty do papierosów elektronicznych, po które  klienci sięgają najczęściej:

  • mentolowe
  • owocowe
  • kwiatowe
  • związane z ulubionymi smakami – kawowe, rumowe, deserowe ( np. aromat ciasteczek korzennych lub kokosowych), o zapachu gumy do żucia, coli.

Aromaty do e – papierosów to niezliczona ilość wersji – od  klasycznych o zapachu tytoniu, poprzez proste  kompozycje owocowe, aż  po  egzotyczne, często nieoczekiwane połączenia.

Wszystkie wymienione rodzaje aromatów znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Najlepsze aromaty do e – papierosów 

Aromaty do liquidów

Liquid to baza, swoisty fundament każdego e – papierosa. W sprzedaży są gotowe liquidy, ale równie dobrze można przygotować je samodzielnie. Gotowy produkt jest wygodny – można użyć go od razu po zakupie, natomiast  jeśli decydujesz się na własnoręczne przygotowanie mieszanki, to musisz uzbroić się w  cierpliwość. Dlaczego?

W bazie nikotynowej rozpuszczasz kilka kropel aromatu i mieszanka ta powinna się odpowiednio połączyć, a na to potrzeba czasu. Zanim sięgniesz po przygotowaną mieszankę należy pozostawić ją na dłuższy czas w suchym i  ciemnym miejscu, przynajmniej 3 dni, ale  zalecane jest 7  – im dłużej, tym lepsze walory smakowe uzyskasz.

Jest to bardzo ekonomiczne  i wydajne rozwiązanie, ponieważ jedna buteleczka aromatu wystarcza na długi czas. Jak długi? Trudno o jednoznaczną odpowiedź –  generalnie zależy to od tego, jak często sięgasz po e – papierosa.

Jak długo wyczuwalny jest  zapach e – papierosa?

Liquidy do e – papierosów dostępne są w różnych stężeniach nikotyny, najczęściej jest to 0, 6, 12 i 18 miligramów na mililitr płynu. Stężenie nikotyny nie ma jednak decydującego wpływu na zapach wydzielany podczas palenia e – papierosa. Za zapach odpowiedzialne są głównie aromaty, które w większości przypadków  dodawane są  do liquidów.

Para wydobywająca się z liquidu nie jest efektem procesu spalania i zawiera mniej substancji zapachowych niż dym z  tradycyjnego papierosa, co przekłada się na trwałość zapachu. Mimo dodanych  substancji zapachowych aromat z elektronicznego papierosa nie utrzymuje się zbyt długo i ulatnia się z pomieszczenia po kilku minutach.

Jak długo liquid nadaje się do użycia?

Większość producentów deklaruje dwuletni termin przydatności liquidów do użycia, oczywiście przy odpowiednim, zalecanym przez nich  przechowywaniu.

Aromaty do e – papierosów od najlepszych producentów

W naszym asortymencie każdy waper znajdzie produkt odpowiadający jego preferencjom smakowym i zapachowym. Nie brakuje u nas unikatowych propozycji, które zadowolą najbardziej wymagającego klienta, poszukującego nowych doznań. Ale  nasze zalety to nie tylko imponująca oferta aromatów,  to również możliwość zakupu akcesoriów. Dodaj do tego jeszcze dobrą ceną oraz profesjonalną obsługę, a uzyskasz pewność,  że dzięki nam Twoje wapowanie nabierze innego wymiaru. Zapraszamy.